Strona Główna BIP Strona Główna
STRONA GŁÓWNA
 

 

 

 Witamy na oficjalnej stronie 
Wojskowej Komendy Uzupełnień

Wojskowy Komendant Uzupełnień jest terenowym organem wykonawczym Ministra Obrony Narodowej w sprawach operacyjno-obronnych i rządowej administracji niezespolonej.

Wojskowy Komendant Uzupełnień w Grudziądzu podlega bezpośrednio Szefowi Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Bydgoszczy, który znajduje się w podporządkowaniu Szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.

..:ISO 9001:.. 

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Grudziądzu jako pierwsza w Polsce z TOAW wprowadziła do użytku system zarządzania jakością ISO 9001 i otrzymała certyfikat potwierdzający jego zgodność z normą.

 

 


W dniach 20-22.09.2014 r. na terenie obiektów szkoleniowych 23 Śląskiego Pułku Artylerii w Bolesławcu, odbędą się IV Mistrzostwa Sportowo-Obronne żołnierzy NSR. Zawody organizowane są przez Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy 62 KS. Wskazanym jest aby nabór ochotników odbywał się z żołnierzy NSR, którzy w tym czasie będą powołani na ćwiczenia wojskowe do jednostek wojskowych. Żołnierze, którzy zajmą czołowe miejsca otrzymają nagrody rzeczowe oraz możliwość przyjęcia do służby zawodowej w 23 Pułku Artylerii z chwilą pozyskania stanowisk służbowych.

Szczegółowe informacje zostały zawarte na stronie internetowej:

www.62kompaniaspecialna.pl

 

 Wojskowa Komenda Uzupełnień w Grudziądzu wrdożyła
SYSTEM ZARZĄZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001
 
Informacje dotyczące szkolnictwa wojskowego, służby zawodowej 
(tel. 4582074) 
Informacje dotyczące służby przygotowawczej
 (tel. 4582095)
Informacje dotyczące NSR
 (tel. 4582076)
   
 

http://centrum-weterana.mon.gov.pl

 


 

  ZMIANY W NSR